muzyka

wtorek, 8 listopada 2011

Do różu i bronzera

to dwa kolejne pędzle które chcę wam opisać z zestawu Mery Macam.


Pierwszy z nich to jeden z moich ulubieńców czyli właśnie pędzel do różu.Wymiary to 30mm x 25mm

Skośnie ścięty jak większość pędzli tego rodzaju. Włosie wiewiórki, miękkie i delikatne. Poprzez zastosowanie odpowiednich technik łamania włosia pozwala osiągnąć różny efekt nakładania( wyrazisty zarys lub delikatna smuga).Pędzel świetnie spełnia swoje zadanie i również jest pędzlem uniwersalnym. Nie nabiera zbyt wiele produktu dzięki temu nie tworzymy "plam”. Z łatwością rozciera granice produktu. Możemy go wykorzystać zarówno do różu jaki i bronzera czy rozświetlasz.Drugi pędzel jest jednym z najbardziej uniwersalnych. Jest to nieco mniejsza wersja pędzla do pudru .

Pędzel do nanoszenia pudru sypkiego, prasowanego lub brązującego, delikatne włosie wiewiórki, owalne i paraboliczne ułożenie pozwala na równomierne nanoszenie pudru .
Pędzel ten może zastąpić nam każdy inny . Dzięki swoim niewielkim rozmiarom świetnie nada się do bronzera i rozświetlasz. Bardziej wprawione osoby poradzą sobie również z różem. Możemy nim również aplikować puder ,ale zajmie nam to nieco więcej czasu. To najczęściej używany pędzel z tego zestawu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz